Desita Akademi

 

2008 Yılında kurulan Desita Yazılım Mühendislik Ltd.Şti   kurulduğu günden itibaren CAD \ CAM \ CAE sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

DESİTA ; VisualCAM , RhinoCAM Ürünlerinin Türkiye Distribütörü,  SolidCAM, Cimatron ürünlerinin de yetkili satıcısı olarak Türkiye nin dört bir yanında genç dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. DESİTA ;  13 yıllık  CAD/CAM deneyimi, güçlü altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç, tecrübeli ekipten harmanlanmış piyasanın üretim ve teknoloji ihtiyaçlarını bilen kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz

Desita Yazılım günümüz sanayicisinin bilgi ve becerisini CAD/CAM programları ve teknolojik yöntemler ile daha verimli hale getirmeyi  hedeflemektedir. Bu çizgi doğrultusunda ilerleyen firmamız endüstriyel  CAD/CAM ürünleriniz satışını yapmaktadır. Ayrıca genç nesillerin çalışma sahalarında teknoloji gerisinde kalmaması adına bu programlarını eğitimlerini de uygulamalı olarak vermektedir.

Mühendislik çözümlerinde de ülkesine hizmet vermeyi amaçlamış firmamız Endüstriyel ürün tasarımı, Plastik ve Metal Enjeksiyon Kalıplama ve Tersine Mühendislik konularında da  faliyet göstermektedir.

13 yıllık tecrübe, geniş mühendislik deneyimi, uzman ve sertifikalı kadrosu, profesyonel teknik destek ve satış ekibi, bölge ofisleri ve ödüllü müşteri memnuniyeti performansıyla çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

Vizyonumuz

Desita Yazılım  olarak müşterilerimize yenilikçi ve inovatif tasarım , üretim çözümleri sunmak.